[Update] Luna Iulie.

În acest topic găsiţi toate noutăţile legate de serverul Metin2TBX.
[Fr3zy]
Deţinător
Status: Neconectat

Vin 30 Iun, 2017 9:06 pm

Edit: Regatul Galben

Info: Pentru un timp am decis să închid Regatul Galben. O să fie redeschis în curând.

Screen:
Imagine
[Fr3zy]
Deţinător

Vin 30 Iun, 2017 9:12 pm

Edit: Status System

Info: Datorită unui bug pe care l-am descoperit ,am decis să scot pentru o scurtă perioadă Status System. Sistemul va fi refăcut astfel încât să fie mai ușor de folosit.

Screen:
Imagine
[Fr3zy]
Deţinător

Vin 30 Iun, 2017 9:26 pm

Edit: Channel 3

Info: Pentru a putea adăuga Channel Junior pentru playerii noi, Ch3 a fost scos pentru testele viitorului Ch.

Screen:
Imagine
[Fr3zy]
Deţinător

Dum 23 Iul, 2017 10:48 am

Implementare: Arme pentru Tineri Eroi

Info: Am implementat un nou quest numit Arme pentru Tineri Eroi. La fiecare 10 nivele, inclusiv nivelul 70, jucătorii vor primi arme speciale de începători. Aceste arme vor avea o durată limită. Armele nu pot fi îmbunătățite sau consolidate la fel ca armele normale.

Screen:
Imagine
Imagine
[Fr3zy]
Deţinător

Dum 23 Iul, 2017 11:08 am

Edit: Transmutație

Info: Ştim că v-aţi dorit să puteţi modifica aspectul costumului dumneavoastră într-o armură, iar de acum veţi avea posibilitatea datorită transmutaţiei.
Transmutaţia vă permite să schimbaţi aspectul unui costum cu cel al unei armuri,de acum, fiind o opţiune disponibilă la Theowahdan

Screen:
Imagine
Imagine
[Fr3zy]
Deţinător

Dum 23 Iul, 2017 8:42 pm

Edit: Skin

Info: De acum , skinurile Pepsi de la eventul de vară vor fi înlocuite cu skinuri Phoenix , pentru care nu veţi mai fi nevoiţi să farmaţi din nou.

Screen:
Imagine
Imagine
[Fr3zy]
Deţinător

Dum 23 Iul, 2017 8:46 pm

Remove: Armele Beta cu 4 sloturi

Info: Pentru o perioadă, a fost scoasă evoluţia armelor , cea cu care vă puteaţi pune cel de-al patrulea slot. În scurt timp, veţi avea iar acces la această evoluţie.

Screen:
-
Imagine
[Fr3zy]
Deţinător

Mar 25 Iul, 2017 4:28 am

Implementare: Gift System

Info: Ne-am decis să reimplementăm Gift System. Poate că nu mulţi ştiţi despre ce e vorba, deci Gift System este o opţiune care vă oferă posibilitatea , ca o dată la 24h , să primiţi un cadou.Pentru a vă primi cadoul zinlic ,trebuie, mai întâi, să atingeţi nivelul 70.

Screen:
Imagine
Imagine
[Fr3zy]
Deţinător

Mar 25 Iul, 2017 8:33 pm

Implementare: Patru sloturi pe Arme/Armuri

Info: La mentenanța anterioară fusese scoasă opțiunea adăugării celui de-al 4-lea slot pe arma ,pentru ca de acum să folosiți lotușii imperiali pe orice armă pentru a avea 4 sloturi.

Screen:
Imagine
Imagine
[Fr3zy]
Deţinător

Mar 25 Iul, 2017 8:42 pm

Implementare: Magazinul Offline

Info: Am refacut shop-ul offline, acum acest are doar două ferestre( Crează Magazin Offline şi Administrează Magazinul Offline ).

[~] - Am mărit timpul de la 24 de ore la 3 zile.
[~] - Am reparat item count-ul , acum vă arată câte iteme aveţi într-un stack( Exemplu : 250 de Licori Roşi).
[~] - Am reparat banca, acum se updatează din 5 în 5 secunde.
[~] - Adaugă / Şterge item sunt în aceeaşi fereastră ( Click dreapta pentru a şterge item şi trage item-ul în fereastră pentru a-l adăuga ).
[~] - Pentru a retrage banii din banca magazinului offline apăsaţi click pe ei.
[~] - După ce aţi intrat într-un magazin offline acesta îşi va schimba culoarea titlului.
[~] - Timp-ul Shop-ului poate fi extins fără a selecta perioada, fiind automat 24 de ore.
[~] - Am adăuga butonul pentru Registrul Vânzătorului, acolo vor fi înregistrate toate vânzările dvs.
[~] - Magazinul acum dispune de Decoraţiuni pentru magazin, pentru a-l folosi aveţi nevoie de Mănunchi de Kaşmir. Acesta se găseşte doar la Magazinul VIP şi este negociabil.
[~] - Magazinele cu decoraţiuni nu dispar cand încercaţi să le ascundeţi.

Screen:

ImagineImagine
Imagine
Închis