Alchimia

În acest topic puteţi discuta orice în limita bunului simţ.
[VIP]Batoza
V.I.P
Status: Neconectat

Lun 06 Noi, 2017 7:37 pm

Salut propun schimbarea alchimiei mie unu mi se pare enervant lagu cand deschizi cufar dragon si restu cuferelor ce pica din el in trecut am sters psihastrul vip din cauza asta deci propun schimbarea sistemului de craftare a alchimiei si modul in care se dropeaza aceasta si prin asta ma refer la (cufar dragon)
AM REVENIT SI SUNT GATA DE TREABA!
[VIP]RayQ
V.I.P

Lun 06 Noi, 2017 8:35 pm

[VIP]Batoza scrie:
Lun 06 Noi, 2017 7:37 pm
Salut propun schimbarea alchimiei mie unu mi se pare enervant lagu cand deschizi cufar dragon si restu cuferelor ce pica din el in trecut am sters psihastrul vip din cauza asta deci propun schimbarea sistemului de craftare a alchimiei si modul in care se dropeaza aceasta si prin asta ma refer la (cufar dragon)
Nu vrei sa primesti alchimie full din start sa nu-ti mai bati capul? Asa e facut serverul, ori iti faci singur alchimia ori o cumperi daca te enerveaza. Si cum ai sters tu sihastru vip cand faceai alchimie daca iti apare pe ecran daca vrei sa il arunci/stergi sau nu :lol:
Imagine
[VIP]Batoza
V.I.P

Mar 07 Noi, 2017 6:09 am

In primul rand unde am spus eu sa se dea alchinie full ? am spus sa se schimbe modul de fabricare si de dropare nu sa se dea alchimie full si legat de psihastru frumos am aut un alt costum in inv am vrut sa il echipez a fost lag nu sa echipat si lam sters dupa ce si a revenit din lag am vazut costumu pe mine si ala vip sa sters nu este asa compli cat ;)
AM REVENIT SI SUNT GATA DE TREABA!
Scrie răspuns