Fan Battle[15.01]

În acest topic găsiţi toate detaliile despre evenimentele organizate pe Metin2TBX.
Închis
[Fr3zy]
Deţinător
Status: Neconectat

Dum 01 Ian, 2017 3:55 pm

Imagine
Voi încerca că discursul meu să nu fie unul de Grammy "aş vrea să mulţumesc mamei, vecinei de la 5". Dar cu siguranţă vreau să mulţumesc tuturor jucătorilor activ sau inactivi care au intrat pe server şi au contribuit la evoluţia sa. Am încercat din răsputere să creez un server original, cu un gameplay neobijnuit şi care să se distanţeze de modul în care erau făcute serverele acum 3 ani ( owneri corupţi, singură diferenţa între servere erau questurile, fără un management de întreprinzător.. altfel serverul intră în faliment după 2 luni ). Spre deosebire de alte servere care au încercat o redeschidere, va spun sincer că mi-a fost ruşine să deschid server 2 cu aceleaşi chestii ca pe server 1. Am încercat să aduc server 2 la un alt nivel din punct de vedere al evenimentelor şi a îmbunătăţirilor aduse serverului. Da fuziunea se ţine şi începând cu dată de 15.01. vor fi mutate conturile probabil 10 pe zi voi încerca că într-o săptămâna să transfer toate conturile ce respectă condiţiile de transfer.

Informaţii:
[~] - Veţi primi premii de participare! ( 1x Tort )
[~] - Evenimentul se desfasoara intr-o noua harta, accesul in harta se face de la Uriel.
[~] - Evenimentul are loc la ora 20:30 ( daca nu vom intampina probleme majore ) .
[~] - Desi teoretic exista castigatori, indiferent cine castiga premiile vor fi aceleasi si in interesul jucatorilor ( este ForFun ) .
[~] - Echipa YouTuberilor ( Red Team ) va fi compusa din 5 youtuberi + 2 jucatori alesi de un system automat .
[~] - Echipa Jucatorilor ( Blue Team ) va fi compusa din 98 de jucatori.
[~] - Echipa Jucatorilor ( Blue Team ) trebuie sa protejeze o piatra metin ( aceasta arata ca un buton de play).
[~] - Echipa YouTuberilor ( Red Team ) au 30 de minute sa sparga aceasta piatra metin .
[~] - Echipa YouTuberilor va primi o arma , o armura si un obiect YT. Nu facem asta sa ridiculizam jucatorii, incercam sa facem evenimentul cat mai interesant. Niciunul din obiectele primite nu sunt permanente!
[~] - Daca un jucator ucide un YouTuber acesta primeste un bonus aleatoru timp de 30 de secunde sau un minut.
[~] - YouTuberi controleaza acest eveniment, pot stabili numarul participantilor, numarul rundelor s.a.m.d.

Regulament:

[*] - Hack-urile sunt strict interzise!
[*] - Puteti folosi mounturi , sunt permise troll-urile ( va puteti face shop cu mesaje amuzante , puteti face cerc in jurul pietrei metin tot felul de lucruri tampite ) vrem doar sa va distrati.
[*] - Pe durata eventului onorarea donatiilor,rezolvarea reclamatiilor cat si celelalte atributii for fi suspendate.
[*] - Rata de drop CD si CL va fi temporar oprita.
Imagine
[Fr3zy]
Deţinător
Status: Neconectat

Mar 10 Ian, 2017 5:08 am

:tc:
Imagine
Închis