[Summer Events] Răcoreşte-te pe TBX!

În acest topic găsiţi toate detaliile despre evenimentele organizate pe Metin2TBX.
Închis
[Fr3zy]
Deţinător
Status: Neconectat

Dum 02 Iul, 2017 5:35 am

Imagine
Aici e partea unde ar fi trebuit sa scriu o descriere interesanta pe care probabil nimeni oricum nu o citea, asa ca am doua cuvinte de spus: Urasc vara!

Informatii:

Am luat decizia de a incepe evenimentele de vara cu doua drop-uri si un side event ( Umbrella Hide ). Drop-urile sunt active doar in mapa noua. Intrarea se face pe la Organizatorul de vara . Organizatorul de vara se gaseste doar pe CH 1 in prima harta a celor 2 regate. La bossul din mapa noua pica Esarfa Salvamar sau Sweet Smoke. Daca duci Esarfa salvamar la Organziator acesta o va imbunatati.

Boss:
Imagine
Drop:
Imagine
Imagine
[Fr3zy]
Deţinător

Dum 02 Iul, 2017 11:51 pm

Imagine
Informatii:

Evenimentul se desfasoara exclusiv in mapa de vara. Lada frigorifica pica la pepeni(metine).

Drop:
Imagine
Imagine
[Fr3zy]
Deţinător

Lun 03 Iul, 2017 3:43 am

Imagine
Informatii:

Evenimentul se desfasoara exclusiv in mapa de vara. Pentru a crea o inghetata ai nevoie de 1x Corn si 3x Cupe de inghetata. Mergi cu aceste obiecte la Organizatorul de Vara si vei primi o Inghetata.

Drop:
Imagine
Imagine
[Fr3zy]
Deţinător

Lun 03 Iul, 2017 3:44 am

Imagine
Informatii:

Acest eveniment ne-am gândit să-l oraganizam pentru voi ca fiind o amintire , așa că ne-am gândit să va ascundem 14 Umbrelute cu Dinamo în 14 mape diferite , iar dacă o să le găsiți o să aveți și un premiu mai mic dar care v-a rămâne o amintire permanenta, premiul fiind un pet sarpe fara limita de timp cu 1500 PV si 7hh , așa că treceți la treabă și găsiți cadourile ascunse de noi pentru a putea procură petul .

Premiu:
Imagine
Imagine
Închis