Reclamatie [H]Kali

Închis
Kamael
Jucător
Status: Neconectat

Sâm 01 Dec, 2018 10:22 pm

Nume reclamant: [PvP]gNoM
Nume reclamat: [H]Kali
Dovada: https://i.imgur.com/0fA1Egw.png
Motiv: Nerespectarea regulamentului
Alte adăugări: II scuteste pe ce-i din breasla de mut, ori mut de maxim 10m nu conteaza injuratura !
• 30 minute - 1 ora •
Înjurături grave [ Toate propozițiile lungi ]
Dă-te-n biserica mă-tii de fraier ordinar, Dă-te-n morții mă-tii, Futuți crucea mă-tii,/Dumnezeu' mă-tii, Futuți rasa mă-tii, Paștele mă-tii, baga-mi-aș -CENZURAT- in fam. ta , Să mă piș/ cac pe tine/x etc.
Aroganțele,vorbitul în sictir și luatul peste picior adresate unui membru staff / [H] /[LH] se pedepsesc cu mute : Ești [GM]/[H]/[LH] degeaba, Nu știu cum ai luat [GM]/[H]/[LH] etc.
Imagine
[H]Kali
Helper

Sâm 01 Dec, 2018 10:48 pm

''Nu scutesc'' pe nimeni de mute. In primul rand, nu se certau. In al doilea rand, sunt in breasla de 2 zile si in acest timp erai banat. Injuraturile grave, nu prescurtarile se pedepsesc cu 30-60 de minute.
''Dimineata aerul e rece pentru ca a stat afara toata noaptea.''
Kamael
Jucător

Sâm 01 Dec, 2018 10:52 pm

Unu la mana in regulament nu scrie de certat sau nici nu prea conteaza asta ca nu e in schema respectiva. Doi la mana scrie clar propozitiile in care injuri se taxeaza cu mut intre 30-60 de minute.
Imagine
ccatalin
Jucător

Sâm 01 Dec, 2018 10:56 pm

Vere, de ceva timp de cand sta cu noi, esti mai enervat ca de obicei ma jur. Eu cu x4x ne injuram suntem prieteni, a dat mute ai facut urat, nu dadea mute faceai urat. Iti comvine intr-un fel? Acum o staptamana puteam sa-l injur pe dloper cu tine pe confa nu ziceai absolut nimic radeai, acum ca a venit ea la noi ai arfe *nu mai facem nici o alianta, cum sa o bagati in breasla'. Azi ii luai apararea lu' dloper....
[SGM]Ayra
Administrator

Dum 02 Dec, 2018 7:27 am

:respins: :tc:
Imagine
Închis