Reclamatie [H]Kali

Aici sunt arhivate reclamaţiile rezolvate.
Închis
Naylo
Jucător
Status: Neconectat

Mar 02 Oct, 2018 7:55 pm

Abuz de functia care o are ! , Nu inapoiaza perso Mutysax si sihastru VIP + Bao bao + Esarfa demon [Astea i-le-am dat imprumut]
Dovada :
Alte adăugări: In poza de mai sus se vede clar cand ii cer ce i-am dat , si nu vrea nici macar sa discute !

Abuz dinou !

Aici se vede clar cand zice ca i-am luat asta ca dovada !

[H]Kali
Helper

Mar 02 Oct, 2018 8:49 pm

Arogantele, vorbitul in sictir si luatul peste picior adresate unui membru staff se pedepseste cu mute. Nimeni nu ti-a luat nimic si da am zis ca tu mi-ai dat pentru ca te-ai oferit stiind ca voiam sa imi cumpar. Multa bafta ! :*
''Dimineata aerul e rece pentru ca a stat afara toata noaptea.''
Naylo
Jucător

Mar 02 Oct, 2018 8:53 pm

Pentru " nu stau sa imi -CENZURAT- timpul cu tine '" 60 de minute ? arata-mi barem-ul
Pentru " sper ca nu o sa mai ai H" 30 minute ? UNDE SCRIE ?
Si apropo se vede clar ca sunt itemele mele si nu vrei sa le mai dai inapoi
Cersetoare mica !
[SeirKING]
Membru Staff

Mie 03 Oct, 2018 12:02 pm

• 30 minute - 1 ora •
Înjurături grave [ Toate propozițiile lungi ]
Dă-te-n biserica mă-tii de fraier ordinar, Dă-tr-n morții mă-tii, Futuți crucea mă-tii,/Dumnezeu' mă-ti, Futuți rasa mă-tii, Paștele mă-tii, bagami-aș CENZURAT- in fam. ta , Să mă piș/ cac pe tine/x etc.
Aroganțele,vorbitul în sictir și luatul peste picior adresate unui membru staff / [H] /[LH] se pedepsesc cu mute : Ești [GM]/[H]/[LH] degeaba, Nu știu cum ai luat [GM]/[H]/[LH] etc.

Mute-ul a fost acordat bine, cat despre asa zisul ''furt'' de iteme o sa ramana deschisa cealalta reclamatie unde o sa il chem si pe fr3zy si o sa hotarasc impreuna cu el, inca puteti rezolva intre voi, deci daca rezolvati ma anuntati daca nu o sa hotarasc eu cu fr3zy ce se intampla cu acele iteme!

:respins: :tc:
Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost.

Respect7 - Seir
Închis